RRETH NESH

Kompania Kadiu Sh.a u themelua në vitin 1992, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu Sh.a për më shumë se 25 vjet ka mbajtur një pozitë mbizotëruese në tregun e pjesëve të këmbimit ne Shqipëri, duke ofruar një gamë të gjerë të produkteve nga fabrikat më të mëdha të prodhuesve të pjesëve të kembimit në Gjermani si: Bosch, Lemforder, Sachs, Luk, Ina, Fag, Contitech, Pagid, Textar, Brembo, Ate, MSI, Febi, Hella, FTE,…

NEWS

Workshop – Sistemi DPF EURO 6 & ADBLUE

18 tetor 2019 Seminari u zhvillua në bashkëpunim me Bosch për testimin…

Workshop – Sistemi i Kambiove me Freksion të Thatë 2CT ose VAG DSG

26 prill 2019 Seminari dhe trajnimi i organizuar nga LUK dhe AUTO…

Workshop – Rritja e efiçencës në punë

23 shkurt 2019 Seminar dhe trajnim i zhvilluar nga Auto Kadiu për…
HEADQUARTERS
Rritemi çdo ditë me një shtrirje të konsideruesheme të njësive të shitjes në të gjithë Shqipërinë
NJË AMBIENT I RI
Frymëzues, Modern & Miqësor!
JEMI KUDO
Na gjeni në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovë

Fatal error: Uncaught ErrorException: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/functions.php:4552 Stack trace: #0 [internal function]: App\Base\Bootstrap\HandleExceptions->handleError(8, 'ob_end_flush():...', '/home/kadiu/pub...', 4552, Array) #1 /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/functions.php(4552): ob_end_flush() #2 /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/class-wp-hook.php(288): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/load.php(947): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/kadiu/public_html/al/wp-includes/functions.php on line 4552